sem             htare

                       chceš umít obrazovku?
   
                                             
                                                                       


strašidelné povídky

23. března 2011 v 9:11 | akcul |  novinky

Posezení u hrobu

Patricie,Michael a s nimi i Lily jeli v noci z jedné pařby domů . Michael zpomalil auto u hřbitova a postrašil Lily děsivým příběhem o zde pohřbeném vrahovi . Jelikož byla Lily realistka,vsadila se s Michaelem o peníze , že bude sedět dvě hodiny sama na hrobě toho vraha a aby poznali že tam byla,musí zapíchnout do hrobu kudlu . Hned jak Lily odešla z auta,začali se Patricie s Michaelem líbat a nevnímali Lilyiny telefony . Seděla tam už skoro dvě hodiny a náhle uslyšela hlas! Říkal jí,že se nedožije rána a podobné řeči . Lily si myslela že je to Michael,ale ten jí zvedl telefon v autě . Už byla vyděšená,proto se chtěla vrátit do auta . Chtěla vstát,ale něco ji drželo . Nechtělo ji to pustit . Lily byla tak zděšená,že na místě zemřela . Ráno policie zjistila,že si kudlu zapíchla do kabátu a nemohla odejít....

Rakev

Miloval jsem svojí holku víc než vlastní život,ale před třemi dny umřela za podivných okolností.Když jsem zjistil,že umřela,nemohl jsem si to připustit,ale nakonec to na mě dolehlo.Když mojí dívku zakopali pod černou zem,bylo mi jasné,že jsem o ní přišel.Petra se prý zadusila nějakým jídlem a když jí našli,už jí nebylo pomoci.První noc jsem nemohl vůbec spát,ale druhý den jsem usnul jako špalek.Ve snu se mi zjevila moje drahá milovaná.Bylo to tak opravdové. Ležela ve stísněném prostoru a docházel jí vzduch. Z posledního kyslíku řvala moje jméno a ať jí pomůžu.
Celý spocený jsem se probudil a nevěděl jsem co se děje,ale cítil jsem to tak,že moje milovaná v hrobě žije a nemůže ven.Vzal jsem lopatu a nastartoval tátovo auto.Jel jsem na hřbitov rychlostí světla a hlavou se mi honily prázdné myšlenky.Když jsem byl na hřbitově začal jsem kopat do země a slyšel jsem hluk.Konečně jsem se prokopal k rakvi,ale v ní ležela Petra bledá a mrtvá.Co jsem to sakra udělal?V noci jedu tajně na hřbitov jako blbec kopu tady a vykrádám rakve úplně zbytečně?Najednou jsem se povíval do rakve a zjistil jsem,že Petra otevřela oči a kašle.Najednou se cítím tak šťastnej,já i moje láska sme zase spolu. Je to zázrak!

Bujná fantazie

O loňských letních prázdninách jsme byli na chatě. Jendou dopoledne tátovi zazvonil mobil - jeho kolegové mu řekli, že má ihned přijdet do práce i s mamkou. Naši nám řekli, že zůstaneme na chatě jednu noc sami. Moc jsme se na to těšili. Celé odpoledne jsme jen tak blbi a večer jsme se rozhodli, že si budeme vyprávět strašidelné historky. Některé byly fakt dost hnusné. Když jsme pak usnuli, chtělo se kámošce Markétě na záchod. Jenomže WC je asi 15 m od chaty. Tak tam došla, a když se vracela, rozhodla se, že se půjde ještě projít. Na louce najednou měla popcit, že za ní někdo běží. Otočila se - a opravdu za ní nějaká černá postava běžela a něco na ni tasila. Markéta se lekla a utíkala někam do lesa, když vtom se před ní obejvila žena v bílé košili, celé zarudlé od krve. Oči měla celé černé, ale neukazovala svoji tvář. Pořád dokola prý mlela: "Pomoz mi a zemřeš I ty!" Pak podala Markétě špinavou ruku s ozobanýma nehtama. Markéta zaječela a chtěla utéct zpět do chaty. Ale nešlo jí to, protože jí nějak asi zkameněly nohy nebo co! Tak sebála, že ji ty hrůzy dohoní, že začala tak hodně křičet, že nás to vzbudilo a doběhli jsme tam. Pořád ale nemohla chodit, tak jsme ji do chaty museli dotáhnout. Cestou nám vyprávěla, co se jí stalo. Zamkli jsme chatu na tři zámky. Ráno už vše bylo v poho, jako by se ani nic nestalo. Po těch hrůzách nebylo ani stopy!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama